Szanowni Państwo,
zapraszam do zapoznania się z ofertą sponsorską dotyczącej naszego wydarzenia.

Wierzę, że oferta którą za moment przeczytacie zainteresuje Państwa i będzie początkiem budowania partnerskiej relacji między naszymi firmami.

Sponsoring tego wydarzenia to gwarancja rozległej promocji marki, zorientowanej na dotarcie do grupy ponad 700 uczestników, przedstawicieli środowisk biznesowych, startupowych, jednostek akademickich oraz podmiotów medialnych.

W trakcie Kongresu będą mieli Państwo niepowtarzalną okazję do zareklamowania swoich produktów, usług oraz działalności. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą lub do utworzenia indywidualnego pakietu sponsorskiego, który będzie odpowiadał potrzebom marketingowym Państwa firmy.

Nasza oferta sponsorska dość mocno odbiega od standardowej propozycji jaka jest przygotowywana w przypadku takich wydarzeń.

Jeśli chodzi o korzyści, które otrzymujecie Państwo wraz z pakietem:
1. Współtworzycie największe tego typu wydarzenie w Szczecinie, województwie oraz zachodniej części Polski
2. Otrzymujecie fantastyczną możliwość wypozycjonowania firmy oraz usług na rynku zachodniopomorskim
3. Rozwijacie relacje biznesowe z nowymi i obecnymi klientami
4. Podobnie jak uczestnicy uczestniczycie w fantastycznym wydarzeniu otrzymując od nas pakiet biletów sponsorskich oraz rabatów dla pracowników i/lub klientów
5. Tworzycie wspólnie z nami ofertę sponsorską tożsamą z oczekiwaniami co do budowania wizerunku Waszej firmy

Aby poznać dokładne szczegóły naszej oferty zapraszam do kontaktu: kontakt@szczecininspiruje.com.pl lub telefonicznie 501 034 600.

Z poważaniem
Michał Hamera
Organizator