Lina stalowa 10mm 6 x 37

Lina stalowa 10 mm 6 x 37 jest solidnie wykonanym produktem o dużej elastyczności. Charakteryzuje się niezwykłą nośnością, a także trwałością. Dzięki swojemu czterowarstwowemu splotowi jest bardzo odporna na ścieranie. Najczęściej wykorzystywana bywa w przemyśle stoczniowym, wydobywczym, rolnictwie oraz w budownictwie. To elastyczny produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Ponadto lina stalowa, dzięki zastosowaniu aż sześciu splotów (każdy został stworzony z 37 drutów) jest bardzo mocna i wytrzymała, co przekłada się na zwiększenie bezpieczeństwa podczas jej użytkowania.
Lina stalowa 10mm 6 x 37

Lina stalowa 10mm 6 x 37 – konstrukcja

Konstrukcja liny stalowej 10 mm 6 x 37 opiera się na sześciu czterowarstwowych splotach – na każdy z nich składa się aż 37 drutów. Lina jest niezwykle miękka, co przekłada się na jej wysoką elastyczność. Jej średnica to 10 mm, mimo to waży stosunkowo niewiele – zaledwie 0,34 kg. Została stworzona z wysokiej jakości materiałów, a jej powierzchnia jest ocynkowana. Dzięki zastosowaniu sześciu splotów lina może być wykorzystywana na bardzo wiele sposobów w wielu gałęziach przemysłu i znosi nawet duże obciążenia.

Stalowa linka 10 mm (6 x 37) – dane techniczne

Dzięki swojej lekkiej konstrukcji produkt wykorzystywany jest w wielu dziedzinach przemysłu i charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością. Jego waga wynosi jedynie 0,34 kg, co przekłada się na uniwersalność i łatwość wykorzystania. Stalowa linka wyróżnia się wysoką wytrzymałością , która wynosi 1770 N/mm2. Dlatego jest bardzo praktyczna i odporna na działanie czynników zewnętrznych, a także uszkodzenia mechaniczne. Wpływ na to ma duża liczba drutów w zewnętrznej warstwie splotów, które posiadają mimo to stosunkowo niewielką średnicę.

Stalowa lina 10 mm 6 x 37 – gdzie kupić

Na rynku działa wiele sklepów, w których dostępna jest stalowa linka. Jednak warto wziąć pod uwagę jedynie te wyspecjalizowane w sprzedaży produktów tego typu, których pracownicy będą potrafili doradzić wybór odpowiedniego modelu. Warto udać się do miejsca, gdzie otrzymasz pełen pakiet informacji i będziesz mógł liczyć na indywidualną obsługę. Na stronie internetowej linynametry.pl znajdziesz wyłącznie asortyment wysokiej jakości – wszystkie produkty posiadają konieczne atesty i certyfikaty. Dodatkowo, zamawiając tam, możesz liczyć na konkurencyjne ceny i szybki termin realizacji zamówienia.

Opinie klientów:

Bardzo dobry produkt o wysokiej jakości wykonania. Jestem zadowolony z zakupu i polecam każdemu, kto szuka solidnie wykonanej stalowej linki o dużej wytrzymałości. Produkt spełnia moje oczekiwania i jest warty swojej ceny.

Krystian

Solidny i wytrzymały produkt o precyzyjnym wykonaniu. Jest niezwykle użyteczny i funkcjonalny, a cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Zakup przebiegł szybko i w profesjonalnej atmosferze.

Przemysław

Duża elastyczność stalowej linki wpłynęła na decyzję o jej natychmiastowym zakupie. Produkt spełnia swoje zadanie i jest niezwykle odporny na wszelkiego rodzaju otarcia. Jestem zadowolony z podjętej decyzji.

Zbigniew

Produkt postanowiłem kupić po pleceniu mi go przez sąsiada. Bardzo precyzyjnie wykonana stalowa linka w atrakcyjnej cenie. Materiał wykonania jest wytrzymały i miękki, a linka dzięki temu bardzo elastyczna.

Mariusz